Skip to main content

SpecificFootball SFC

SFC

SpecificFootball.Com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Yeni Üye
(14-04-2020, Saat: 11:40)Fatih Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-04-2020, Saat: 03:26)Baletty Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olmuyor ki yüzler falan hepsi gelmiş ama stadyumların hiçbiri yok ana lig te de yok oyunda da yok
videodakilerin aynısını yaptım yapmam gereken şey dosyaları belirtilen yerlere atıp dp filelist den modları aktifleştirip oyuna sfc launcher den girmek değil mi neden olmuyor ?

Oyuna girdiğinizde space tuşuyla sider arayüzünü açın daha sonra 1 tuşuyla modüller arasında geçiş yapın ve Stadiumserver kısmına gelin daha sonra Pgup ve Pgdown tuşlarıyla stadyumlar arasında seçim yapın.

Tamam şimdi stadyum seçimi yerinde sider menüsünden vodafone parkı seçiyorum oyunda geliyor ama analig te maça gireceğim zaman oyundan atıyor o stadla
Ekip Kurucusu,Yönetici
(16-04-2020, Saat: 15:26)Muhammet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler Yamayı Halledicem Ama Son Part Hiç Bir Şekilde İnmiyor Yardımcı Olabilirmisiniz?
FIX: TIKLA (İndirmesi zorunlu, indirmezseniz DLC 6.00 ile uyumlu olmaz)
BU PART İNMİYOR

Konumuzun "Notlar" başlığının altında bulunan ilk maddedeki çözümü uygulayabilirsiniz...
Yeni Üye
(19-04-2020, Saat: 17:58)Sunshine03 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba yamanızı yeni görüp indiriyorum umarım şampiyonlar liginde kariyer yaparken gündüz maçı olmaz

Zaten gündüz olsa bile sider sayesinde herşeyi ayarlayabiliyorsun kardeşim.
Yeni Üye
Ya bişey sorcam ben yamayı aynen yaptım herşey kusursuz fakat şampiyonlar ligi skorboardı çalışmıyor space tuşuna basıp aktif etmeme rağmen olmadı.bütün heryerden size yazdım fakat cevap alamadım yardımcı olur musunuz?
1 Ziyaretçi